سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

 معرفی مجتمع آموزشی نیکا کد مطلب : 7436 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

معرفی مجتمع آموزشی نیکا

مجتمع آموزشی نیکا از سه مدرسه دخترانه پیش دبستان، دوره اول و دوره دوم ابتدایی تشکیل شده است. هر مدرسه ساختمان، حیاط و فضای بازی مجزا دارند. مدرسه نیکا ، مدرسه هوشمند پیشرفته است که تمامی محتوای دروس به صورت الکترونیکی تدریس می شود.
تاریخ خبر 1398/12/21

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

 معرفی مجتمع آموزشی نیکا

 

خانم نسرین رحیمی زاده موسس و مدیر مدارس نیکا با بیش از 27 سال سابقه مدیریت مدارس موفق تهران .

مدارس نیکا دارای کادری مجرب و کارآزموده است که همه پرسنل دوره های آموزشی و کارگاه های تخصصی را گذرانده اند.

مدرسه نیکا مفتخر به دریافت نمره 100 از 100 بر اساس شاخص های ارزشیابی وزارت کل آموزش و پرورش در سال تحصیلی 94 - 95 شد و بعنوان یکی از مدارس برتر تهران معرفی گردید.

در سال 97 با کمال افتخار در جشنواره ملی حاتم " مجتمع آموزشی نیکا " موفق به دریافت نشان عالی درجه یک لیاقت و ارزش آفرینی ملی گردید و در سطح ایران بعنوان 100 بنگاه ارزش آفرین ملی معرفی گردید.

در سال تحصیلی 98 - 99 جناب آقای دکتر زینی وند معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس غیر دولتی از پروژه بازی و یادگیری مدرسه نیکا بازدید کردند و مدرسه نیکا بعنوان مدرسه پیشرو در زمینه خلاقیت های آموزشی معرفی گردید و مدیران مدرسه مفتخر به دریافت لوح های تقدیر گردیدند.

 

 راههای ارتباطی با مجتمع آموزشی نیکا: 

آدرس دبستان نیکا 1: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، پلاک 158

آدرس پیش دبستان نیکا: تهران- خ شهید بهشتی( عباس آباد)- خ شهید صابونچی (خ مهناز)- ک ایازی- پ 61

آدرس دبستان نیکا 2: تهران، خیابان سید خندان خیابان سهروردی شمالی،میدان پالیزی ،خیابان قندی غربی ،بعد از چهار راه سیبویه پ112

وب سایت نیکا 1 : www.d1.nikaschool.ir

وب سایت نیکا 2 : www.d2.nikaschool.ir

 

نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1526 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

تخفیف کتابم کو  class=
علامه طباطبایی  class=
شایستگان رازی  class=
مدرسه سلام فرجام  class=

معرفی مجتمع آموزشی نیکا

مجتمع آموزشی نیکا از سه مدرسه دخترانه پیش دبستان، دوره اول و دوره دوم ابتدایی تشکیل شده است. هر مدرسه ساختمان، حیاط و فضای بازی مجزا دارند. مدرسه نیکا ، مدرسه هوشمند پیشرفته است که تمامی محتوای دروس به صورت الکترونیکی تدریس می شود.