سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

آشنایی با دپارتمان زبان مجتمع آموزشی نیکا کد مطلب : 7464 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

آشنایی با دپارتمان زبان مجتمع آموزشی نیکا

مدرسه هوشمند نیکا بهترین مدرسه منطقه 7 تهران. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
تاریخ خبر 1398/12/26

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

آشنایی با دپارتمان زبان مجتمع آموزشی نیکا 

 

آموزش زبان دوم به کودکان" بر اساس استانداردهای جدید و رایج در سراسر دنیا " بسیار آرام و عمیق انجام می پذیرد.

این امر بدان گونه است که طبق استاندارد اروپایی CEFR که بر اساس آن تمامی کتب و امتحانات استاندارد حال حاضر جهان تنظیم شده است،از کودکان انتظار می‌رود که تنها پس از پایان سطحA1 (معادل Big English در دبستان نیکا) بتوانند به طور موثر و معنی دار در محاورات روزمره شرکت کرده و برای امور عمومی بنویسد.

تعیین سطح:

تعیین سطح به دو صورت شفاهی و کتبی صورت می پذیرد.

تعیین سطح کتبی: برای دانش آموزان جدید آزمون ورودی مربوط به آخرین سطحی که گذرانده اند برگزار می‌شود و در صورت کسب نمره قبولی دانش آموز می‌تواند بر اساس آنچه از پیش آموزش دیده است به روند یادگیری خود ادامه دهد ، در غیر اینصورت متناسب با عملکرد دانش‌آموز ، آزمون ورودی سطوح پایین تر جایگزین می‌‌شود .این روند برای دانش آموزانی که در طول تابستان در محیط خارج از مدرسه دوره‌ی زبان گذرانده اند نیز تکرار می شود .

تعیین سطح شفاهی: سطح دشواری پرسش‌ها بر اساس آخرین سطحی که دانش آموز گذرانده است تعیین می‌شود .در این آزمون مواردی چون : تلفظ و استرس صحیح کلمات ، لحن و تن صحیح جملات، آهنگ جملات خبری و پرسشی ، روان و سلیس بودن و زبان بدن در نظر گرفته می‌شود .

انتخاب کتاب آموزشی :

کتاب‌های موجود در بازار عموما توسط ناشرین مطرح اروپایی طراحی شده و از استاندارد بالایی برخوردار هستند لذا، امر انتخاب کتاب از بین کتاب‌های موجود در بازار به دلیل طراحی جذاب ، به روز بودن مطالب و همین طور لحجه به کار گرفته شده، مجموعه کتاب های Big English، Big Fun انتخاب گردید.

چگونگی اطلاع از روند آموزشی دانش آموختگان :

جهت ارتقای سطح کیفیت آموزش و نیز اطلاع‌رسانی از تمام جزییات تدریس شده ،هر دو هفته یک بار یک گزارش جامع و کامل از موارد آموزش داده شده و نیز عملکرد دانش آموز برای اولیا از طریق اپلیکیشن هوشمند مدرسه ارسال میشود که اولیا در بخش پیام ها می توانند این گزارشات را دنبال کنند.

اهمیت سن در یادگیری زبان انگلیسی :

سریعتر یاد گرفتن زبان لزوما نشانگر موفقیت نیست. شاید دانستن این موضوع که همه ما استعداد زبان آموختن را داریم و با صرف زمان لازم همه ما زبان دوم را تا سطوح بالا می‌آموزیم جالب توجه باشد. اما دانستن این مسئله حیاتی است که زودتر یاد گرفتن زبان انگلیسی یا سایر زبانها به هیچ عنوان کمکی به سطح و عمق یادگیری ما نمی‎کند. بخش عمده آموزش زبان بی شک ،در نوجوانی و بزرگسالی اتفاق میافتد و فارق از اینکه چقدر وقت صرف کنیم در کنار شروع آموزش درست در سنین پایین مهمترین مسئله ایجاد و حفظ انگیزه یادگیری کودکان است ، پیچیده را ندارد. لذا که عموما با شکل‌گیری انتظارات درست والدین همراه است. بزرگترین کمک به یادگیری بهتر، تماس بیشتر با زبان است که می تواند با انجام بازیها به زبان انگلیسی و دیدن برنامه‌های نمایشی به آن زبان اتفاق بیافتد.

 

 راههای ارتباطی با مجتمع آموزشی نیکا

آدرس دبستان نیکا 1: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، پلاک 158

آدرس پیش دبستان نیکا: تهران- خ شهید بهشتی( عباس آباد)- خ شهید صابونچی (خ مهناز)- ک ایازی- پ 61

آدرس دبستان نیکا 2: تهران، خیابان سید خندان خیابان سهروردی شمالی،میدان پالیزی ،خیابان قندی غربی ،بعد از چهار راه سیبویه پ112

وب سایت نیکا 1 : www.d1.nikaschool.ir

وب سایت نیکا 2 : www.d2.nikaschool.ir

نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1337 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

تخفیف کتابم کو  class=
علامه طباطبایی  class=
شایستگان رازی  class=
مدرسه سلام فرجام  class=

آشنایی با دپارتمان زبان مجتمع آموزشی نیکا

مدرسه هوشمند نیکا بهترین مدرسه منطقه 7 تهران. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.