سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

عضویت در سرزمین تیزهوش ها کد مطلب : 8 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

عضویت در سرزمین تیزهوش ها

اینجا هستید: سرزمین تیزهوش ها
چرا ثبت نام کنیم؟ با ثبت نام در این بخش، شما رسماً یکی از اهالی خانواده ی وب سایت سرزمین تیزهوش ها می شوید. اعضای خانواده امکان دسترسی به تمام بخش های سایت را دارند. *یادآوری* با توجه به اختلالات پیامک در روزها اخیر حتما ایمیل را هم وارد کنید که همان لحظه رمز را از طریق ایمیل دریافت کنید*

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

*بسیار مهم* با توجه به اختلالات پیامک در روزها اخیر حتما ایمیل را هم وارد کنید که همان لحظه رمز را از طریق ایمیل دریافت کنید. دقت داشته باشید که ممکن است ایمیل های ما در پوشه Spam وارد شوند. لطفاً حتما آن را با گزینه Not Spam از پوشه Spam خارج کنید.* 

مزایای ثبت‌نام در سرزمین تیزهوش‌ها را می‌دانید؟ 

اعضای سایت به مطالب و بانک‌های اطلاعات سایت (مانند اطلاعات مدارس و شهریه‌ها و ...) دسترسی نامحدود دارند. همین‌طور بخش‌های جدید سایت که ویژه‌ی اعضای سایت خواهند بود.

با عضویت در سایت، از مهم‌ترین اخبار مربوط به تیزهوشان و آزمون وردی مدارس تیزهوشان و مدارس برتر باخبر می‌شوید. آن هم از راه پیامک و ایمیل! تمام این خدمات هم رایگان است. هر کتاب جدیدی که منتشر شود، هر آزمون آزمایشی که برگزار شود، ما شما را خبر می‌کنیم و هیچ خبری را از دست نخواهید داد.

اعضای سایت برای نظر دادن درباره ی مطالب و مدارس و سایر بخش های سایت، هیچ محدودیتی ندارند. در رویدادهای ویژه‌ی خانواده های تیزهوشان هم شرکت داده می‌شوند و ما به‌موقع به آن‌ها اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

چگونه ثبت نام کنم؟

ثبت‌نام بسیار ساده است. فقط کافی است نام، نام‌خانوادگی و شماره همراه خود را وارد کنید. یک پیامک برای شما ارسال می‌شود و رمز عبور را اعلام می‌کند. هر وقت رمز خود را فراموش کردید، بدون نیاز به ایمیل و ایمیل بازی!!! فقط با وارد کردن شماره موبایل خود، رمز عبور خود را بازیابی کنید. به همین سادگی! بعد از ثبت نام، هر وقت که بخواهید می‌توانید عضویت خود را به سادگی لغو کنید.

ورود اعضا به سایت هم بسیار ساده است! فقط شماره موبایل خود و رمز خود را وارد می‌کنید و وارد محیط کاربری می‌شوید.

ویدیو راهنمای عضویت در سایت را مشاهده کنید:

 

 

شک نکنید!

همین‌حالا ثبت‌نام کنید و عضوی از خانواده‌ی سرزمین تیزهوش ها شوید. ما به حضور شما در جمع خانوادگی‌مان افتخار می‌کنیم و منتظر حضور شما هستیم.

چه سوالی دارید؟

جواب همه‌ی سوال‌های شما پیش ماست. (اینجا کلیک کنید.)

ما آماده‌ی پاسخ‌گویی هستیم.

 

 


نویسنده مطلب : -

منبع: -
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1614 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه سلام ایران زمین  class=
مدرسه سلام گلبانگ   class=
مدرسه سلام فرجام  class=

عضویت در سرزمین تیزهوش ها

چرا ثبت نام کنیم؟ با ثبت نام در این بخش، شما رسماً یکی از اهالی خانواده ی وب سایت سرزمین تیزهوش ها می شوید. اعضای خانواده امکان دسترسی به تمام بخش های سایت را دارند. *یادآوری* با توجه به اختلالات پیامک در روزها اخیر حتما ایمیل را هم وارد کنید که همان لحظه رمز را از طریق ایمیل دریافت کنید*