شرط معدل سه سال آخر برای کنکور 1404 کد مطلب : 12959 | لینک : https://tizland.ir/show/?id=12959

شرط معدل سه سال آخر برای کنکور 1404

منتشر شده در: سرزمین تیزهوش ها :: اخبار آموزشی :: اخبار آموزش و پرورش

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن درخواست از دولت برای اجرای رتبه بندی معلمان طرح مهرآفرین گفت: اگر قرار است شرط معدل سه سال آخر باشد باید در کنکور 1404 اجرا شود.

شرط معدل سه سال آخر برای کنکور 1404به گزارش تیزلند، عبدالرضا مصری که ادامه ریاست جلسه علنی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشت، بیان کرد: چون ما در قانون هیچ تفاوت و تبعیضی قائل نشدیم، خواهش می کنیم دولت هرچه سریع تر رتبه‌بندی معلمان را در مورد مهرآفرین اجرا کند.

وی در ادامه افزود: تعداد زیادی از کسانی که در آزمون سراسری شرکت کردند، متاسفانه سازمان سنجش نمره آنها را اعلام نکرده که این هم تبعیض دوم است. کسی که در کنکور شرکت کرده اگر تقلبی صورت گرفته اعلام و به دادگاه معرفی کنید، اما نمی شود به میل خودتان بگویید اینها یک بار دیگر آزمون دهند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس یازدهم با بیان اینکه دسته سوم کسانی هستند که شرط معدل برای آنها گذاشتید، اظهار کرد: نمی شود برای خیابانی که تا حالا دوطرفه بوده و اگر امروز تابلوی یکطرفه می زنیم بگوییم کسانی هم که در گذشته از اینجا عبور کرده اند جریمه شوند.

مصری تاکید کرد: اگر قرار است شرط معدل سه سال آخر باشد، باید کنکور ۱۴۰۴ شرط معدل سه ساله برگزار شود که امیدواریم به این موضوعات توجه شود.

منبع : خبرگزاری ایسنا

سرزمین تیزهوش ها - tizland.ir
https://tizland.ir/show/?id=12959