ناگفته های انتخاب مدرسه را از تیزلند بشنوید کد مطلب : 6352 | لینک : https://tizland.ir/show/?id=6352

ناگفته های انتخاب مدرسه را از تیزلند بشنوید

منتشر شده در: سرزمین تیزهوش ها :: اخبار آموزشی :: اخبار سرزمین تیزهوش ها

با شروع سال تحصیلی جدید، دغدغه های والدین برای ثبت نام فرزندشان در مدرسه شروع می شود و پرس و جوها و جمع آوری اطلاعات در خصوص انتخاب مدرسه مناسب از میان مدارس مختلف آغاز می گردد. آیا به این نکته توجه کرده اید که در هنگام بررسی برای انتخاب مدرسه مطلوب چه مواردی را باید در نظر بگیرید؟

 {video1}

 انتخاب یک مدرسه خوب که از لحاظ آموزشی و تربیتی مناسب فرزاندان باشد دغدغه بسیاری از پدر و مادر ها است. چرا که مدرسه فضایی است که فرزند ما بیشترین زمان را در آن سپری می‌کند و بسیاری از خصوصیات شخصیتی او در این جمع شکل میگیرد.

از طرفی این روز‌ها به دلیل متنوع بودن مدارس و تفاوت در عملکرد و شیوه مدیریت آنها، بسیاری از والدین هنگام انتخاب مدرسه مناسب برای فرزندان خود دچار سردرگمی می‌شوند.

به راستی یک مدرسه خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

نکته مهم این است که والدین باید باتوجه به شناختی که از روحیات و توانمندی فرزند خود دارند و با توجه به خواسته‌هایشان از مدرسه، لیستی از عوامل مهم را شناسایی کرده و با یک هدف مشخص، اقدام به انتخاب مدرسه مناسب کنند.

در همین راستا سرزمین تیزهوش‌ها در نظر دارد تا وبیناری در خصوص معرفی عوامل مهم و موثر در انتخاب مدرسه مناسب مطرح کنند و یک فضای پرسش و پاسخ برای والدین در نظر گرفته شده است تا بتوانند سوالاتشان را مطرح کنند.

 

این وبینار در تاریخ 14 اسفند برگزار خواهد شد و هزینه شرکت در آن 80 هزار تومان است.

 

از طریق کد تخفیف tizland11 با 40 درصد تخفیف در کلاس آنلاین شرکت کنید..

ناگفته های انتخاب مدرسه را از تیزلند بشنوید

سرزمین تیزهوش ها - tizland.ir
https://tizland.ir/show/?id=6352